"Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. 2000'li yıllarda da müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor.


" Şirketimiz en gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, enerjik, dayanışma ruhuna sahip, müşteri ve hizmet bilincinde olan, işe ve kuruma bağlı, sürekli öğrenme ve gelişime açık bir yapıya sahiptir.


SEÇME ve YERLEŞTİRME

Başvurular değerlendirilirken, açılan pozisyonun gerektirdiği öğrenim, deneyim ve yabancı dil bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde değerlendirilen bireysel yetkinlikler de adayın seçiminde önemli rol oynar. Oymak'ta seçme ve yerleştirme süreci her şehirde ve her pozisyon için standart olarak uygulanmaktadır. Açılan pozisyona uygun adayın seçilmesi ve işe alınmasında objektif yöntemler kullanılır.


Adaylar websitemiz, gazetelerde ve/veya internette verilen ilanlara başvurabileceği gibi; genel başvuru için " i.k@oymak.com " mail adresine özgeçmiş gönderebilirler. Tüm başvurular Oymak insan kaynakları yetkilileri tarafından titizlikle incelenir ve uygun pozisyonlarda değerlendirmeye alınır. İlgili dönemde açık bir pozisyon yoksa da adaylar genel mülakatlara davet edilebilir, değerlendirme sonuçlarına göre yeni bir pozisyon oluştuğunda pozisyon bazlı değerlendirmeye alınabilirmektedir.

 

SORUMLULUK POLİTİKASI

Temel ilkelerimiz ;

1- Yönetim Kurulu, Yöneticiler ve Çalışanlar arasında uyumlu bir işbirliği sağlamak

2- Çalışanlarımızın baskı görmeden(mobbing), dürüst, adil, rüşvete karşı, İSG kurallarına uygun, Sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı sağlamak

3- Firma içerisinde din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet, siyasi düşünce, yaş ve cepheleşme vb gibi nedenlerle ayrımcılık yapılmasına izin vermemek

4- 18 yaşından küçük işçi çalıştırmamak,

5- Müşterimizi ve Tedarikçimizi kandırmadan, dürüst ve adil bir çalışma ortamında devam etmek

6- Marka ve Kalite anlayışıyla tüm iş ortaklarımızla bir ekip düşüncesi ile ilerlemektir.